Plakat promocyjny konferencji

Urząd Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy oraz Instytut Nauk o Polityce i Administracji na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu w Siedlcach zapraszają do wzięcia udziału w Konferencji Naukowej pt. "Polityka społeczna na rzecz mieszkańców m.st. Warszawy. Ocena obecnie prowadzonych działań oraz wyzwania wynikające ze Strategii #Warszawa2030", która odbędzie się 11 kwietnia 2024 r. o godz. 10.00 w Sali Widowiskowej Bemowskiego Centrum Kultury (ul. Konarskiego 20, Warszawa).

Założeniem programowym konferencji jest podjęcie interdyscyplinarnej debaty na temat wyzwań z jakimi zmagają się władze samorządowe, instytucje opieki zdrowotnej i społecznej, kultury, sportu, rekreacji, w zakresie podnoszenia jakości świadczenia usług społecznych mieszkańcom m.st. Warszawy. Omówione też zostaną zadania m.st. Warszawy związane z realizacją Strategii #Warszawa2030.

Program konferencji - plik PDF

Program konferencji - plik dostępny cyfrowo